Taisyklės

Kviečiame susipažinti su žaidimų kambario „Nuotykis“ taisyklėmis.

Prieš pradedant naudotis kambariu, būtina susipažinti su kambario taisyklėmis ir pasirašyti registrų žurnale. Parašu užsakovas pažymi, kad su kambario taisyklėmis susipažino, jos jam yra suprantamos ir su jomis sutinka. Jei kyla klausimų, klauskite. Mielai viską paaiškinsime.

 1. Kambario taisyklės yra privalomos visiems, kurie lankosi kambaryje.
 2. Už vaikų saugumą, elgesį, priežiūrą kambaryje visiškai atsako jų tėveliai, įstatyminiai atstovai ar kiti pilnamečiai asmenys, kurių žinioje yra vaikas. Privaloma įsitikinti, kad vaikas supranta, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Tai itin svarbu, norint žaisti saugiai.
 3. Norint išvengti traumų, ant batuto prašome šokinėti po vieną.
 4. Žaidimų aikštelė yra skirta tik vaikams kurių amžius yra nuo 2 iki 8 metų, svoris iki 50 kg.
 5. Žaidimų kambaryje gali pramogauti tik sveiki vaikučiai.
 6. Užsakius kambarį šventei, galima atsivesti apie 30 asmenų. Būtina tai suderinti su administraciją iš anksto.
 7. Švenčiant gimtadienį ar kitą šventę, į žaidimų kambarį leidžiama atvykti 15 min. iki šventės pradžios. Žaidimų kambarį prašome atlaisvinti sutartu laiku. Vėluojant, žaidimų kambario administracija pasilieka teisę taikyti papildomą 6 € (jeigu vėluojama iki 15 min.) arba 15 € (jeigu vėluojama iki 30 min.) mokestį.
 8. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei kambarys po Jūsų yra laisvas.
 9. Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais arba pavedimu iš anksto.
 10. Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti kambario inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį ir apie tai įspėti svečius. Už šventės metu tyčia, dėl neatsargumo, taisyklių nesilaikymo sugadintus kambario daiktus, inventorių, įrangą finansinė atsakomybė tenka paslaugos užsakovui, pasirašiusiam registrų žurnale. Administracija už tyčinį žaidimų kambario turto sugadinimą, įvertinusi padarytą žalą, gali skirti baudą.
 11. Mokykime vaikučius tvarkos ir padėkime jiems susitvarkyti žaidimų zoną po savęs.
 12. Kamuoliukai turi likti kamuoliukų baseine.
 13. Labai vertiname švarą, todėl kambaryje vaikštome be lauko avalynės (rekomenduojame turėti storesnes kojines suaugusiems, vidaus avalynę neslystančiu paduku vaikams).
 14. Švenčiant gimtadienį ar kitą šventę, į žaidimų kambarį leidžiama atsineši savo maistą ir nealkoholinius gėrimus. Maistas ir gėrimai vartojami tik tam skirtoje zonoje. Dėl saugumo ir higienos griežtai draudžiama maistą neštis į žaidimų aikštelę. Žaidimų kambaryje draudžiama valgyti popcorn ir cukraus vatą.
 15. Žaidimų kambaryje draudžiama naudoti konfeti, pinatas, muilo burbulus.
 16. Mašinėles bei kitus žaislus griežtai draudžiama nešti į žaidimų aikštelę, su jais čiuožti nuo čiuožyklų.
 17. Po gimtadienio palikite šventės vietą tokią, kokią ją radote.
 18. Užsakant šventę, yra imamas užstatas. Likutis mokamas ateinant švesti. Užstatas šventės anuliacijos atveju yra negrąžinamas, į kitas paslaugas nekeičiamas. Jubiliatui (-ei) susirgus ir apie ligą įspėjus mus ne vėliau nei 24 val. iki šventės pradžios, leidžiama vieną kartą nukelti šventės datą. Rezervuojant naują datą, imamas papildomas užstatas, kaip garantas kad atvyksite antrą kartą. Atvykus abu užstatai išminusuojami iš likusios mokėtinos sumos. Nukėlimas leidžiamas daugiausia mėnesiui.
 19. Už klientų paliktus asmeninius daiktus žaidimų kambario administracija neatsako. Rastus daiktus saugojame 2 savaites.