Personažai vaikams

Vaikų žaidimų kambarys „Nuotykis“ suteikia unikalią galimybę užsisakyti veikėjo pasirodymą gimtadienio metu. Personažai vaikams suteiks dar ryškesnių spalvų nuostabiai šventei!

Plačiau apie personažus ir gimtadienio programas → parsisiųskite „Nuotykis“ personažų knygą.

Kodėl personažai vaikams suteikia tiek daug džiaugsmo?

Ko gero kiekvienas vaikas turi savo mėgstamą pasakų ar superherojų filmų veikėją. Ar tai būtų ryžtingasis Žmogus Voras, nuolatos savo miestą nuo nusikaltėlių saugantis Betmenas, ar nuostabioji princesė Elza – akivaizdu, jog šie stiprūs personažai vaikus sugeba žavėti ir suteikti jiems teigiamų emocijų.

O dabar pagalvokite, kaip būtų nuostabu jei kažkas iš jų pasirodytų gimtadienio metu? Šventės dalyviams pasiūlytų smagių užsiėmimų ar žaidimų? Tai padarytų šventę dar įsimintinesnę!

Veikėjas ne tik atvyks garsiai ir vaizdingai, tačiau praves renginį, surengs susipažinimo žaidimų, konkursų ar estafečių.

Norite, jog vaikai gimtadienio metu išbandytų savo jėgas ir unikalesniuose užsiėmimuose? Puiku! Lobių paieškos, kūrybinės dirbtuvės, balionų lankstymas ar veidukų piešimas išvaikys bet kokį nuobodulį ir leis gimtadienio dalyviams atsipalaiduoti po karstymosi, laipioji ir dūkimo kamuoliukų baseine.

Žinoma, negalime nepaminėti ir svarbiausios dalies – gimtadienio kulminacijos. Personažas ne tik pakilnos jubiliatą kėdutėje, tačiau sudalyvaus ir torto ceremonijoje, padainuos dainą ar pasakys smagų palinkėjimą. Galiausiai žinoma, herojus įsiamžins su vaiku puikioje nuotraukoje ir atsisveikins iki kitų kartų.